Trailer: Nový sci-fi film Voyagers míří do kin 9. dubna

Nový sci-fi film Voyagers od režiséra Neila Burgera budete moci zhlédnout v kinech od 9. dubna 2021.

Colin Farrell vede ve filmu Voyagerschaotickou vesmírnou misi. Sci-fi film se odehrává v blízké budoucnosti a zaznamenává cestu 30 mladých mužů a žen, kteří jsou vysíláni hluboko do vesmíru na vícegeneračním hledání nového domova. Pod vedením Farrellovy postavy však situace nabrala prudký spád.

Přehrajte si trailer a nasajte atmosféru.

O čem bude nový sci-fi film Voyagers?

S ohledem na budoucnost lidské rasy se skupina mladých mužů a žen, chovaných pro inteligenci a poslušnost, vydává na expedici kolonizovat vzdálenou planetu. Ale když odhalí znepokojující tajemství mise, vzdorují svému tréninku a začínají zkoumat své nejprimitivnější povahy. Jak život na lodi upadá do chaosu, pohlcuje je strach, chtíč a nenasytný hlad po moci.

Režie: Neil Burger Wright (možná znáte jeho snímek Iluzionista), Viveik Kalra (Blinded by the Light), Archie Madekwe (Midsommar), Quintessa Swindell (Trinkets), Madison Hu (Bizaardvark) a Colin Farrell.Přihlaste se zdarma k odběru novinek a pošlu Vám ukázku mé knihy. Získáte také slevy v knihkupectvích, tipy na čtení a mnoho dalšího.Jak už jsme si řekli scénáře a režie se chopil Neil Burger, který řídil filmy Všemocný a Iluzionista. Ve filmu si také zahrají také Lily-Rose Depp, Fionn Whitehead, Viveik Kalra, Isaac Hempstead Wright, Quintessa Swindell a Chanté Adams. Voyagers měl být původně vydán v listopadu 2020, než byl zpožděn kvůli pandemii COVID-19. Nyní se film dostane do kin a IMAX 9. dubna. Trailer Voyagers rozhodně naznačuje ambiciózní provokativní film. Ačkoli Burgerovi není cizí hektický, adrenalinový tón, který přednesl s Limitless, zbývá zjistit, zda dokáže frenetické tempo pracovat pro film odehrávající se ve vesmíru.

Filmu nahrává na smeč i herec v hlavní roli Collin Farrell, který mimo jiné získal ocenění Golden Goblet za nejlepší herecký výkon ve snímku Hartova válka.

Tohle je závěr článku, pokud jste dočetli až sem tak si určitě přečtěte více z mého Blogu.

A než půjdete určitě nezapomeňte navštívit náš e-shop tady.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *