Nové seriály, které musíte vidět na rok 2021

Vybrali jsme pro vás nové seriály na rok 2021, které míří jak na Netflix, nový HBO max a ostatní streamingové platformy. V roce 2020 měla většina lidí více času, seděli na gaučích a sledovali nespočet hodin televize. Upřímně řečeno to vypadá, že rok 2021 se nebude příliš lišit. Dobrou zprávou je, že se můžete těšit na spoustu televizních seriálů, od vracejících se oblíbených položek, jako je Boj o moc, po vysoce očekávané nové seriály, jako je The Falcon and the Winter Soldier. Zde jsou pořady, které můžete nasadit na svůj radar, a ještě více věcí ke sledování v roce 2021, podívejte se na naše náhledy nadcházejícího roku ve filmech, na Netflixu a na HBO Max.

Ví o tobě (Netflix)

Populární román Sarah Pinboroughové se dostává do minisérie. Thriller by měl být plný chlípných zvratů v průběhu šesti epizod, po svobodné matce, jejíž život se obrátí vzhůru nohama, když se ocitne v poměru se svým novým šéfem, a později se spřátelí s jeho ženou.

Hodnocení: Behind Her Eyes (2021) on IMDb

For All Mankind 2. série (Apple TV+)

Při svém debutu se For All Mankind odlišilo od obvyklého historického dramatu astronautů – zaprvé to začíná tím, že sověti jako první přistálo s mužem na Měsíci. To nakopne americký vesmírný program do závratných výšin. Parta inženýrů a astronautů je sověty inspirována a budou se je snažit několikanásobně překonat. Kdo ví, kam míří.

Hodnocení: For All Mankind (2019) on IMDb

Tell Me Your Secrets (Amazon prime)

S takovým názvem víte, že vás čeká jakési doutnající tajemství. V seriálu hraje Lily Rabe jako žena jménem Emma Hall, která vstupuje do programu ochrany svědků – což však nedopadne tak dobře, když jiná žena (Amy Brenneman) věří, že Hall má co do činění se zmizením její dcery a pošle na ní své kumpány

Hodnocení: Tell Me Your Secrets (2021) on IMDb

.

Allen v. Farrow (HBO GO)

Tým, který režíroval dokument HBO On the Record, o obviněních proti hip-hopovému magnátovi Russelovi Simmonsovi, je zpět s dalším významným dokumentem. Tato čtyřdílná dokumentace, filmována tajně, zaznamenává obvinění proti Woodymu Allenovi a následnou bitvu o opatrovnictví mezi ním a Miou Farrowovou, která se udála na začátku 90. let 20. století.

Hodnocení: Allen v. Farrow (2021) on IMDb
Allen v. Farrow

Supervillain: The Making of Tekashi 6ix9ine (Showtime)

Tento třídílný seriál zkoumá, jak věk sociálních médií přispěl k vzestupu vysoce kontroverzního rappera 6ix9ine, narozeného Daniela Hernandeze, a systému, který podporoval jeho chování. Nutno ovšem dodat, že tento seriál může většina z nás v roce 2021 přeskočit.

Hodnocení: Supervillain: The Making of Tekashi 6ix9ine (2021) on IMDb
Supervillain

Medvědín (HBO)

Tato švédská série, která byla vysílána na HBO Europe, debutuje už i ve Spojených státech. Adaptace románu Fredrika Backmana, Medvědín se točí kolem malého města, kde je mládežnický hokej všechno, ale začíná rozpolcovat komunitu, když se mladistvý hráč dopustí násilí.

Hodnocení: Medvědín (2020– ) on IMDb

Ginny a Georgia (Netflix)

Dramatický příběh o titulárním vztahu matka-dcera. Dcera Ginny je často mnohem zralejší než její matka, která se stěhuje do malého města začít nový život, což se ukazuje jako náročné, když znovu vyplyne na povrch tajemství z minulosti Georgie.

Hodnocení: Ginny & Georgia (2021) on IMDb
Ginny a Georgie

Punky Brewster

Navazující série na sitcom z 80. let o mladé teenagerce jménem Punky. Tentokrát vyrůstá se svými vlastními dětmi.

Hodnocení: Punky Brewster (2021– ) on IMDb

Debris (NBC)

Nejnovější sci-fi seriál výkonného producenta Fringe J. H. Wymana nouzově přistává na síťové televizi NBC. Debris sleduje britskou agentku a amerického agenta, když se spojili, aby prozkoumali vrak jakéhokoli kosmického plavidla, které se roztříštilo po Zemi a má bizarní vedlejší účinky na blízké lidi.

Hodnocení: Debris (2021) on IMDb

Genera+ion (HBO)

Generation je série pro teenagery, kterou společně vytvořili teenagerka Zelda Barnzová, dcera showrunnerů Daniela a Bena Barnzových, takže tato série o dospívání může být jen přesným ztvárněním Gen Z. (Lena Dunham je také producentkou). Přehlídka sleduje skupinu středoškoláků, kteří objevují svou sexualitu v konzervativní komunitě Orange County posedlé statusem.

Hodnocení: Generation (2021) on IMDb

The One (Netflix)

Nehledáme všichni jen toho? Tato série založená na sci-fi románu Johna Marrse představuje budoucnost, kde je zjištění, že předurčená spřízněná duše je stejně snadná jako pohled na vzorek DNA.

Hodnocení: The One (2021) on IMDb

Waffles + Mochi (Netflix)

Popis nové show Netflix od Michelle Obamové je trochu divoký: Bývalá první dáma Michelle Obama hraje v pořadu o vaření-lomítku-jídle-lomítku se dvěma loutkami jménem Waffles a Mochi a spoustou celebrit. Vypadá to velice zajímavě

Hodnocení: Waffles + Mochi (2021) on IMDb

Country Comfort (Netflix)

Tato show zní jako country westernová verze The Sound of Music. Televizní hudební oblíbená Katharine McPhee ze slávy Smash hraje bojující country zpěvačku, která si vezme práci chůvy pro kovboje jménem Beau, a znovu najde naději, když vytvoří kapelu se svými dětmi. Jo!

Hodnocení: Country Comfort (2021) on IMDb

The Falcon and the Winter Soldier (Disney+)

Na konci filmu Avengers: Endgame Steve Rogers předal svůj štít Samu Wilsonovi (Anthony Mackie), který v podstatě korunoval Wilsona jako dalšího kapitána Ameriku. Pravděpodobně bude tato Marvel show představovat Sama a Bucky Barnese, nejlepšího kamaráda kapitána Ameriky, který se spojí v boji proti Helmet Zero a dalším padouchům.

Hodnocení: The Falcon and the Winter Soldier (2021) on IMDb

Génius – Aretha (Nat Geo)

Série biografických antologií Génius od Nat Geo dříve zahrnovala Alberta Einsteina a Pabla Picassa a nyní se zaměřuje na jednu z největších hudebních osobností, Arethu Franklinovou. Cynthia Erivo (Harriet, Widows) se ujme ikonické soulové zpěvačky, což znamená, že na své jméno určitě přidá nějaký RESPEKT.

Hodnoceí: Génius (2017) on IMDb

Invincible (Amazon Prime)

Další z komiksů tvůrce Walking Dead Roberta Kirkmana dostává televizní zpracování. Invincible je hvězdou nabitá animovaná série pro dospělé, v níž hraje Steven Yeun jako hlas Marka Graysona, syna nejmocnějšího superhrdiny na světě, Omni-Mana (hraje ho J. K. Simmons), který začíná rozvíjet své vlastní schopnosti.

Hodnocení: Invincible (2021) on IMDb

Law and Order: Organized Crime (NBC)

Stejně jako fanoušci Zákona a pořádku milují SVU a Olivii Bensonovou, vědí, že show od té doby, co Elliot Stabler odešel, nebyla stejná. Naštěstí však Christopher Meloni opakuje roli policisty zlého chlapce v nové sérii vytvořené Dickem Wolfem a důstojník se vrací do jednotky organizovaného zločinu NYPD.

Hodnocení: Law & Order: Organized Crime (2021) on IMDb

Atlantic Crossing (PBS)

Tato mistrovská série od PBS vypráví příběh vztahu mezi norskou korunní princeznou Märthou a prezidentem Franklinem D. Rooseveltem (hrají Sofia Helin a Kyle MacLachlan), když přijal královskou a její rodinu do Bílého domu když bylo Norsko okupované nacisty. Dozvíme se jak ovlivnila jeho politické zapojení do druhé světové války.

Hodnocení: Atlantic Crossing (2020) on IMDb
Atlantic Crossing

Hemingway (PBS)

Nejnovějším tématem Kena Burnse není nikdo jiný než literární legenda Ernest Hemingway. Třídílný dokument se ponoří nejen do ikonické kariéry spisovatele, ale také do mytologie a tragédie za jeho životem.

Hodnocení: HEMINGWAY (2021) on IMDb

Chad (TBS)

Chad je komedie o dospívání o čtrnáctiletém persko-americkém chlapci, který se plavil v prvním ročníku střední školy. Představení, které vytvořilo SNL a Nasim Pedrad, má trochu netradiční zvrat, protože právě ona také hraje titulárního Chada, a la PEN15.

Hodnocení: Chad (2021) on IMDb

Exterminate all the Brutes (HBO)

Nejnovější čtyřdílná dokumentace od Raoula Pecka, která je spojena s novým dokumentárním materiálem, archivními záběry, animacemi a znovu vytvořenými scénami, aby prozkoumala, jak vykořisťující a devastující dopady evropského kolonialismu byly na svět a domorodé národy.

Hodnocení: Exterminate All the Brutes (2021) on IMDb
Raolo Peck uvádí nový dokument na HBO

Mare of Easttown (HBO)

Kate Winslet bude hrát v této záhadné vražedné sérii HBO Mare of Easttown. Její postava se jmenuje Mare a pravděpodobně pochází z nějakého místa jménem Easttown. Režisérem je Craig Zobel, jehož posledním projektem byl znepokojený film The Hunt.

Premiéra bude 18. dubna 2021

Hodnocení: Mare of Easttown (2021) on IMDb
Kate Winslet v Mare of Easttown

Sasquatch (Hulu)

Vypadá to, že už máte své plány na 20. dubna připravené. Tato třídílná dokumentace od Duplass Brothers zkoumá hybrid městských legend a chladných případů, když se investigativní novinář vrací do sekvoje desetiletí poté, co se dozvěděl o trojitém zabití, ke kterému tam došlo na počátku 90. let a byl považován za dílo Bigfoota. (Skutečnost, že se o tomto případu dozvěděl při návštěvě marihuanové farmy, může anebo nemusí být důležitá).

Hodnocení: Sasquatch (2021) on IMDb
Dokument Sasquatch od Hulu

Světlo a stíny (Netflix)

Netflix má na cestě další velkou fantasy sérii. Tato je inspirována populárními knihami Leigh Bardugo, trilogií Grisha, a zasazena do děsivého světa věčné temnoty, kde jeden dospívající sirotek zjistí, že má sílu, která může pomoci zachránit její národ.

Premiéra seriálu Světlo a stíny bude 23. dubna 2021.

Hodnocení: Shadow and Bone (2021) on IMDb
Světlo a stíny na Netflixu

The Nevers (HBO)

Toto drama HBO představuje viktoriánské ženy s nadpřirozenými schopnostmi – takže si představte, že Buffy potkává například Tudorovce. Olivia Williams, Laura Donnelly a Ann Skelly hrají tři z takzvaných Nevers, zatímco Nick Frost, Tom Riley a Denis O’Hare se také objevují.

Premiéra bude v dubnu roku 2021.

Hodnocení: The Nevers (2021) on IMDb

Barry 3. série (HBO)

Barry Billa Hadera se etabloval jako jeden z nejambicióznějších, temně komediálních představení. Je pravděpodobné, že 3. sezóna bude pekelná. Poté, co ve finále sezóny 2 odstranil klášter gangsterů, které zavraždil čistě ze vzteku, nyní nelze popřít, že titulárním zabijákem kousnutým působícím broukem je padouch. Není reformovaným zabijákem; je zabiják-zabiják. S cliffhangerem, který si Barryho úřadující trenér Gene Cousineau (Henry Winkler) uvědomuje tajemství svého studenta, když je neprávem zatčen za vraždu své přítelkyně policistky, by se Barry měl vrátit s legrační náloží.Přihlaste se zdarma k odběru novinek a pošlu Vám ukázku mé knihy. Získáte také slevy v knihkupectvích, tipy na čtení a mnoho dalšího.Premiéra 3. série seriálu Barry je naplánována mezi dubnem a květnem 2021.

Hodnocení: Barry (2018) on IMDb
Barry 3. série (HBO)

Volejte Saulovi 6. série (AMC)

Když debutoval v roce 2015, seriál Volejte Saulovi stál pod stínem Breaking Bad, odkazoval na zločiny Waltera Whitea a naznačoval, že by dohnal ikonický konec této show. Nyní, v závěru své 13-epizodové finální sezóny, prequel série stojí sám o sobě jako živá a trýznivá kriminální série. Vzhledem k úrovni tvůrčí konzistence přehlídky je těžké si představit konec, který nedokáže uspokojit.

Premiéra 6. série seriálu Volejte Saulovi je naplánována na konec roku 2021. Tvůrci ovšem nevyloučili, že se premiéra bude posunuta na začátek roku 2022.

Hodnocení: Volejte Saulovi (2015) on IMDb
Volejte Saulovi 6. série

The Boondocks (HBO Max)

Aaron MacGruderův seriál inspirován anime z Adult Swim se restartuje pro streamovací službu HBO na objednávku na dvě sezóny a 50minutový speciál. Podrobnosti jsou zatím méně známe, ale víme, že dědeček a jeho vnuci, Riley a Huey, se budou muset vypořádat s neonacisty, kteří na svém pohodlném předměstí vytvořili tyranský režim. Boondocks nikdy nechodili po špičkách kolem své odvážné levicové a rasové politiky a nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co má MacGruder zpět jako showrunner po odstoupení ve 4. sérii.

Hodnocení: The Boondocks () on IMDb

Smrt nás spojí 3. série (Netflix)

Je čas, aby se Benova (James Mardsen) temná tajemství v nadcházející sezóně této návykové série dostala do popředí. Zásobte se spoustou vína před streamováním Thelmy a Louise – Judy (Linda Cardellini) a Jen (Christina Applegate) – se vracejí zpět na vaše obrazovky s jejich někdy vražedným záměrem.

Premiéra 3. série seriálu Smrt nás spoji je naplánována na leden 2021.

Hodnocení: Dead to Me (2019) on IMDb
Smrt nás spojí 3.série

Gossip Girl (HBO Max)

Nový restart série CW z roku 2007 není další kronikou skandálních životů Sereny van der Woodsenové a Blaira Waldorfa, ale představí novou úrodu mladé elity na Manhattanu (a možná i Brooklynu) a vysílá všechny jejich špinavé malá tajemství ve formě blogu (Twitter? TikTok?). Přehlídku pořádají původní koproducenti Josh Schwartz a Stephanie Savage.

Premiéra seriálu Gossip Girl od HBO Max je naplánována na rok 2021.

Hodnocení: Gossip Girl (2021) on IMDb

Nesvá 5. série (HBO)

„Pokud život nevypadá tak, jak jsi si ho představoval, znamená to, že je to úspěch nebo neúspěch?“ řekl producent Prentice Penny o velkém tématu nadcházející 5. série seriálu Nesvá. S Issou a Mollyiným BFFshipem na skalnatém místě a Issou v ještě více matoucí situaci s chlapcem Lawrencem v sezóně je další pokračování připraveno na dosud nejnápadnější dávku epizod.

Premiéra 5. série seriálu nesvá je naplánována na konec roku 2021.

Hodnocení: Nesvá (2016) on IMDb

Loki (Disney+)

Po útěku časem v Avengers: Endgame Asgardův exilový bůh podvodník Loki náhodou spadl do náruče agentury Time Variance. Utajená organizace sleduje různé časové osy v multivesmíru, některé vylepšuje a jiné eliminuje, ty které považuje za příliš nebezpečné, než aby existovaly, obecně brání občanům těchto časových linií cestovat tam a zpět v čase a měnit minulost nebo budoucnost. Jak to všechno souvisí s příběhem ze světa Marvel se dozvíte v tomto seriálu.

Premiéra seriálu Loki je naplánována na 11. června 2021.

Hodnocení: Loki (2021) on IMDb
Loki od Disney+

Pán prstenů (Amazon Prime)

První z pěti velmi drahých sérií Pán prstenů (Lord of the Rings) míří do Amazonu v roce 2021, protože se společnost snaží naservírovat další Hru o trůny, než další Hra o trůny (House of the Dragon) zasáhne HBO. Tato série, odehrávající se ve druhém věku, se bude odehrávat dlouho předtím, než Frodo pobíhal po hrabství, takže je záhada, co se vlastně bude odehrávat v tomto středozemském prequelu.

Premiéra nového seriálu Pán prstenů od Amazon Prime je naplánována na prosinec 2021.

Hodnocení: The Lord of the Rings () on IMDb
Herecké obsazení nového seriálu Pán prstenů od Amazon Prime

Midnight Mass (Netflix)

Režisér Mike Flanagan nemůže přestat chrlit ten další strašidelný obsah Netflixu. V srpnu 2020, předtím, než The Haunting of Bly Manor v říjnu dorazil na streamovací službu Netflix, začal strašidelný filmař natáčet tuto novou sérii, která se odehrává na pustém ostrově a sleduje znepokojivé události, které se mezi komunitou začínají odehrávat po příjezdu tajemného mladého kněze.

Produkce byla údajně v plném proudu od srpna 2020. Naše počáteční předpověď pro měsíc vydání seriálu Midnight Mass byla srpen 2021 a zatím se toho držíme. Mohlo by to také trvat na Halloweenském slotu a vyjít v říjnu 2021. Jak fanoušci vědí, Midnight Mass bude pátou produkcí Netflixu vytvořenou Flanaganem.

Hodnocení: Midnight Mass (2021) on IMDb

Ozark 4. série (Netflix)

Očekáváme, že závěrečná sezóna napjaté ságy o praní peněz v Missouri nebude nic jiného než šokující. Byrdové se stále dostávají hlouběji do postele s nebezpečnými lidmi – nyní šéf kartelu Omar Navarro a FBI – a je jen otázkou času, kdy se bloky pod nimi rozpadnou a pošlou jejich rodinu a spolupracovníky do volného pádu.

Premiéra 4. série seriálu Ozark je naplánována na 9. listopadu 2021.

Hodnocení: Ozark (2017) on IMDb
Ozark 4. série

Gangy z Birminghamu 6. série (Netflix)

Největší otázkou po páté sezóně v seriálu anglického davu Stevena Knighta je: Kdo zradil Tommyho Shelbyho a způsobil, že jeho plán uzavřít politického rivala a doslovného fašistu Oswalda Mosleyho selhal?

Premiéra 6. série seriálu Gangy z Birminghamu je naplánována na dle našich odhadů na polovinu roku 2021.

Hodnocení: Peaky Blinders: Gangy z Birminghamu (2013) on IMDb
Gangy z Birminghamu 6. série

Pieces of Her (Netflix)

Toni Collette vede obsazení v této adaptaci populárního thrilleru Karin Slaughterové o ženě, která se snaží zastavit aktivní střelce, a dopadech, které to má na její vztah s dcerou, která má pocit, že je po traumatickém zásahu svědkem změny její matky.

Premiéra seriálu Pieces of Her je naplánována na konec roku 2021. Tvůrci ale nevyloučili, že si na premiéru počkáme na začátek roku 2022.

Hodnocení: Pieces of Her () on IMDb
Pieces of Her

Stranger Things 4. série (Netflix)

Hawkinsova parta musí přijít na to, jak v příští sezóně Stranger Things dostat Hoppera z Ruska, pravděpodobně se ponoří do 80. let s vlastní interpretací studené války.

Herci a štáb začali natáčet Stranger Things 4. sérii v březnu 2020, než bylo natáčení pozastaveno. Natáčení se pomalu začalo obnovovat na konci září 2020. Premiéra 4. série seriálu Stranger Things je naplánována na průběh roku 2021.

Hodnocení: Podivné věci (2016) on IMDb
Stranger Things 4. série

Boj o moc 3. série (HBO)

Kdo vyhraje polibek od tatínka v této sérii o dědicích korporace? Určitě to nebude Kendall Roy, který v posledních minutách finále pošpinil svého otce Logana, v národní televizi kvůli hrubému zneužití chování při skandálu s výletní lodí Wayco Roystar. Jsme nadšeni, abychom se dozvěděli, jak tato jaderná bomba otřásne mnoha kruhy odporné, ultrabohaté rodiny Royů.

Premiéra 3. série seriálu Boj o moc je naplánována na konec roku 2021, pokud se natáčení opět nebude muset posunout.

Hodnocení: Succession (2018) on IMDb
Boj o moc 3. série

Zaklínač 2. série (Netflix)

Odhoďte další minci svému místnímu Zaklínači: napínavý lovec netvorů Henryho Cavilla Geralt z Rivie se letos vrací se všemi „hmm“, v které byste mohli doufat. Fanoušci videoher a knižních sérií by měli mít trochu potěšení – vsadíme se, že 2. série upravuje první knihu hlavní série Zaklínačů, Krev elfů. Ciri mohla být mnohem starší; Yennifer by měla být stále na misi stát se největším čarodějem; Jaskier bezpochyby stále bude psát své otravně chytlavé bardské písně. Osudu nemůžete uniknout, Geralte.

Premiéra 2. série seriálu Zaklínač je naplánována na červenec 2021.

Hodnocení: Zaklínač (2019) on IMDb
Zaklínač 2. série

Tohle je závěr článku, pokud jste dočetli až sem tak si určitě přečtěte více z mého Blogu.

A než půjdete určitě nezapomeňte navštívit náš e-shop tady.

1 názor na “Nové seriály, které musíte vidět na rok 2021”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *