TOP 10: Nejlepší knihy od Colleen Hoover, které budete chtít přečíst

COLLEEN HOOVER a její nejlepší knihy (1)

Pokud chcete dychtivě číst něco z romantického žánru, pak vás jistě bude zajímat jaké jsou nejlepší knihy od Colleen Hoover. Jedná se o populární americkou autorku, která napsala řadu romantických knih a nejlépe je známa pro své srdceryvné příběhy, které častokrát mají neočekávanou zápletku.

V tomto článku se dozvíte jaké jsou její vůbec nejlepší knihy, proto pozorně čtěte dále.

Zde je přehledný seznam těch nejlepších romantických knih od Colleen Hoover:

Název knihyPopis
nami to konci colleen hooverNámi to končí (It Ends with Us)Číst dále
pravda nebo lezPravda, nebo lež (Verity)Číst dále
it starts with usNámi to začíná (It Starts with Us)Číst dále
odvracena tvar laskyOdvrácená tvář lásky (Ugly Love)Číst dále
9 listopad colleen hoover9. listopad (November 9)Číst dále
colleen hoover bez nadějeBez nadějeČíst dále
finding cinderellaFinding CinderellaČíst dále
nelituju niceho colleen hooverNelituju ničeho (Regretting You)Číst dále
na obtiz colleen hooverNa obtíž (Without Merit)Číst dále
to nejlepsi v nas colleen hooverTo nejlepší v násČíst dále

1. Námi to končí (It Ends with Us)

nami to konci colleen hoover

Lily neměla vždy jednoduchý život, ovšem to ji nezabránilo v tom aby na sobě tvrdě pracovala. Má za sebou dlouhou cestu z městečka v Maine, kde se narodila a kde také vystudovala vysokou školu, posléze se však přestěhovala do Bostonu, kde založila vlastní firmu.

Po té co to mezi ní a nádherným neurochirurgem Rylem Kincaidem zajiskří se ji zdá, že všechno v jejím životě je až příliš dobré na to aby to byla pravda. Ryle je tvrdohlavý, asertivní, a možná trochu arogantní muž. Ovšem je také citlivý a má pro Lily slabost. Lily pořád vrtá hlavou, ale Ryle se nechce vázat a má ke vztahům odpor.

Přestože Lily zjišťuje, že ona je výjimkou jeho pravidla “žádné randění”, tak si nemůže pomoci, ale diví se co ho k tomu vlastně vede. Ovšem při úvahách nad otázkami ohledně jejího nového vztahu se jí do hlavy dostávají i myšlenky na její první lásku – Atlase Corrigana. Atlas byl její spřízněnou duší a ochráncem a když se náhle znovu objeví je celý vztah s Rylem v ohrožení.

2. Pravda, nebo lež (Verity)

pravda nebo lez

Lowen Ashleigh je spisovatelka, která se ocitá na pokraji finančního krachu, avšak jednoho dne přijme nabídku, která přichází jen jednou za život. Jistý Jeremy Crawford, manžel slavné spisovatelky Verity Crawfordové najal Lowen, aby dokončila zbývající knihy slavné série, kterou jeho indisponovaná žena nemůže dokončit.

Lowen tedy nabídku přijme a když dorazí do Crawfordova domu, je připravena projít roky Verityiných poznámek a náčrtů věříce, že nalezne dostatek materiálu, aby mohla knihy dokončit. To co však odhalí vůbec neočekávala. V chaotické kanceláři nalezne nedokončenou autobiografii Verity, která nebyla určena nikomu ke čtení. Lowen čte stranu po stránce, až ji mrazí nad přiznáním, co se ve skutečnosti stalo v den, kdy její dcera zemřela.

Po tomto zjištění se Lowen rozhodne, že rukopis před Jeremym skryje, protože ví, že kdyby se dozvěděl pravdu, zdevastovalo by ho to. Nicméně jak Loweniny city k Jeremymu zesilují začíná si uvědomovat, že bez ohledu na to jak oddaný je Jeremy své zraněné ženě by mu zjištění děsivé pravdy znemožnilo ji nadále milovat.

3. Námi to začíná (It Starts with Us)

it starts with us

V knize Námi to začíná vypráví Colleen Hooverová Atlasovu verzi příběhu. Navazuje tedy na svůj bestseller Námi to končí. Lily a její bývalý manžel Ryle se zrovna rozvedli a dohodli na střídavé péči dětí.

A zrovna v tento moment Lily opět narazí na svou první lásku Atlase, kterého téměř dva roky neviděla. Nadšen, že pro jednou je čas na jejich straně ji Atlas pozve na rande a ona okamžitě souhlasí.

Její nadšení však brzy opadá, když si uvědomí, že i když už není s Rylem v manželství, je pro ni Ryle stále velkou součástí života. Přepínáním pohledu Lily a Atlase pokračuje přesně tam, kde příběh Námi to končí Hooverová zakončila.

4. Odvrácená tvář lásky (Ugly Love)

odvracena tvar lasky

Když Tate Collinsová poprvé pozná pilota Milese Archera tak ví, že se nejedná o lásku na první pohled. Možná by se dalo říct, že by se ze začátku ani nepovažovali za přátele.

Avšak jediné co mezi sebou Tate a Miles mají společného je silná vzájemná přitažlivost. Jakmile jejich touhy vyplavou na povrch, oba si uvědomí, že se k sobě dokonale hodí – on lásku nechce a ona na ni nemá čas, takže jediné co zbývá je tedy sex.

Jejich vztah by měl ideální nastavení, kdyby se jen Tate držela jediných dvou pravidel, které ji Miles dal a to, aby se jej nikdy neptala na jeho minulost a ať neočekává žádnou budoucnost. Oba si myslí, že to takto zvládnou, ovšem skoro okamžitě si uvědomí, že to nezvládnou vůbec. Pravidla se zhroutí a srdce se infiltrují. Láska se stane ošklivou.

5. 9. listopad (November 9)

9 listopad colleen hoover

V této knize se Colleen Hoover vrací s nezapomenutelným milostným příběhem mezi spisovatelem a jeho neočekávanou osudovou láskou. Příběh začíná když se Fallon seznámí s ctižádostivým spisovatelem Benem, a to jen jeden den před plánovaným přestěhováním.Přihlaste se zdarma k odběru novinek a pošlu Vám ukázku mé knihy. Získáte také slevy v knihkupectvích, tipy na čtení a mnoho dalšího.Jejich přitažlivost však vede k tomu, že spolu stráví Fallonin poslední den v Los Angeles a její život se stane inspirací pro Benův román. Po nějaké době a pár nevydařených vztazích se setkávají každý rok vždy ve stejný den.

Bude vztah mezi Ben a Fallon (simultánně s jeho knihou o jejím životě) perfektní příběh o lásce nebo skončí zlomeným srdcem? To vše se dozvíte v této knize.

6. Bez naděje (Hopeless)

colleen hoover bez naděje

Colleen Hoover se v této knize vrací se strhujícím příběhem dvou mladých lidí se zničující minulostí, kteří se společně vydají na vášnivou fascinující cestu za poznáním života a léčivou silou, kterou je láska, pravda a důvěra. Středoškolačka Sky potkává Deana Holdera, chlápka s pověstí holkaře, která konkuruje té její.

Od prvního setkání ji děsí a uchvacuje zároveň. Přestože je Sky odhodlaná se od něj držet dál podléhá jeho neochvějnému pronásledování a tajemnému úsměvu. Bez naděje (Hopeless) je román, který vás uchvátí od první stránky.

7. Finding Cinderella

finding cinderella

Osmnáctiletý Daniel jednoho dne v noci potká náhodně mladou dívku, s kterou si vzájemně vyzná lásku. Ovšem tato láska má podmínky. Dohodnou se, že ji budou předstírat a to jen na hodinu. Co je k tomu vede se dočtete v této knize.

8. Nelituju ničeho (Regretting You)

nelituju niceho colleen hoover

Morgan Grantová by si nepřála nic jiného než aby její šestnáctiletá dcera Clara nebyla stejná jako ona. Morgan je tedy odhodlaná, aby své dceři zabránila dělat stejné chyby jako dělala ona když byla v jejím věku.

Kvůli toho, že Morgan otěhotněla a vdala se ve velmi mladém věku pozastavila své vlastní sny. Clara ovšem také nechce jít ve stejných stopách. Myslí si, že její matka není vůbec spontánní.

Vzhledem k tomu, že jsou obě tvrdohlavé a konfliktní osobnosti se stává vzájemná koexistence velmi obtížná. Jediný, kdo může přinést do domácnosti mír je Morganin manžel a otec od Clary Chris. Tento mír je však narušen tragickou údálostí, když se Chris stane účastníkem vážné dopravní nehody.

Mezitím co se Morgan snaží znovu zachránit vztah se svou dcerou, najde útěchu v člověku, ve kterém by to nejméně očekávala. Clara se obrátí na chlapce, kterého však má zakázáno vidět.

S každým dalším dnem vyplývají na povrch nová tajemství, zášť a nedorozumění, až se vztah Morgan s její dcerou čím dál více rozpadá. Zda jsou od sebe daleko až tak, aby bylo nemožné, aby se k sobě zase někdy vrátili se dočtete v této knize od Colleen Hooverové.

9. Na obtíž (Without Merit)

na obtiz colleen hoover

Rodina Vossových není úplně normální, nejen proto, že žijí v přestavěném kostele. Kdysi vážně nemocná matka žije ve sklepě, otec je ženatý s matčinou bývalou zdravotní sestrou. Součástí rodiny jsou i bratři, kteří jsou až nechutně dokonalí. Pak je zde Merit Vossová, která sbírá trofeje, které ovšem sama nezískala a pak také tajemství členů své rodiny.

Při hledání své další trofeje narazí na místní starožitnictví, kde však nalezne něco jiného. Sagan, vtipný a neomluvitelný idealista Merit odzbrojí již při prvním setkání a zažehne v ní jiskru, kterou si myslela, že ztratila. Avšak prvotní nadšení opadá, když Merit zjistí, že je Sagan nedostupný.

Merit se stáhne hluboko do sebe samé, sleduje svou rodinu z povzdálí a když se dozvídá další neřestné tajemství, rozhodne se rozbít iluzi šťastné rodiny. Dojemný příběh o lásce, lžích a rodině, který si rozhodně budete chtít přečíst.

10. To nejlepší v nás

to nejlepsi v nas colleen hoover

Colleen Hooverové v této knize vypráví příběh o nešťastném manželství a jednom zapomenutém slibu, který by rozpadající se manželství mohl zachránit.

Quinn by nikdy nenapadlo, že potká svou osudovou lásku v ten nejhorší den svého života. Ovšem to se přesně stalo. Její vztah s Grahamem je ze začátku dokonalý, avšak o sedm let později je jejich manželství u konce. Ze začátku se jednalo o velmi silnou lásku, jenže ta je ohrožena mnoha nedokonalostmi jejich společného soužití. Jeden by řekl, že vztah přestává fungovat, když lásku vystřídá zloba.

Jenže Quinn a Graham se na sebe ani nezlobí, jsou k sobě totiž lhostejní. Zkrátka už nejsou jako dříve. Jediná věc, která by mohla zachránit jejich manželství ho však dost možná nenávratně ukončí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *