Žena našla tajné schodiště ve 148 let starém domě, který koupila

Uživatelka TikToku zaujala diváky odhalením tajemného zablokovaného schodiště nalezeného v jejím 148 let starém domě, který nedávno koupila.

Potenciální majitelé nemovitostí mají tendenci prozkoumat každý aspekt budovy, než se rozhodnou ji koupit, ale navzdory tomu, když že se Lindsay Grummett před několika měsíci přestěhovala do svého domu ještě musí prozkoumat všechny zákoutí.

Uživatelka TikToku se tento týden vydala na platformu, aby vysvětlila, že její domov je starý 148 let, čímž dala jasně najevo, že během své doby toho viděl hodně a zjevně také prošel některými architektonickými úpravami.

Mrkněte na video:

@grummlinds

My house may or may not have a secret passage… and probably a few ghosts. #fypシ

♬ original sound – Lindsay Grummett

Lindsay svým divákům vysvětlila, že dům koupila, protože se zamilovala do odhalené cihlové zdi v obývacím pokoji, ale zanedlouho dala jasně najevo, že „nejsme tady, abychom si o zdi povídali“, vysvětlila: “jsme tu, abychom si promluvili o těchto dveřích. “

TikTokerka, která divákům poskytla rozsáhlý výhled na patra jejího domu, ukázala, že dotyčné dveře byly umístěny v zatáčce na schodišti, a zdálo se, že vedou zpět do koupelny.

Poté otevřela dveře a odhalila dřevěnou bariéru, která zabránila okamžitému pohledu na cokoli, co leželo za nimi. Bariéra však nezakrývala celou délku dveří a pod konstrukcí bylo jasné, že byla zakryta sada schodů.Přihlaste se zdarma k odběru novinek a pošlu Vám ukázku mé knihy. Získáte také slevy v knihkupectvích, tipy na čtení a mnoho dalšího.Lindsay také upozornila na několik „velmi retro samolepek“, které zdobily dveře, a poté připustila, že „netuší, co je tam vzadu“.

TikTokerka se diváků zeptala, jestli si myslí, že by se měla pokusit přijít na to, co leželo za kuriózní bariérou, které ostatní uživatelé přirozeně řekli ano. V následném videu zveřejněném druhý den Lindsay slíbila, že se pokusí prozkoumat schodiště, ale že je příliš „vystrašená“, aby to dokázala sama.

@grummlinds

Reply to @jenn_bradley86 UPDATE. Kind of. Part 1.5? #secretroom #fypシ

♬ original sound – Lindsay Grummett

Řekla: „Všichni komentujete, že tam jsou duchové a různé podivné věci, které mohou nastat, když vejdu do toho prostoru … Nejsem ochotna to udělat sama. Můj přítel je kvůli práci mimo město, brzy se vrátí, když přijde, půjdeme spolu. “

Lindsay vyjádřila své naděje, že schodiště skrývá „tajnou místnost“ nebo „hrnec zlata“.

No nezbývá než počkat, až vezme kuráž a půjde schodiště dále prozkoumat. Situaci budeme sledovat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *