The Falcon and The Winter Soldier: Nové plakáty

The Falcon and The Winter Soldier již za dva dny

Marvel Studios sdílí zbrusu nové plakáty postav z připravované série Falcon And The Winter Soldier a vydává čtyři nové epizody postav v Marvel Studios: Legends.

Než se naši hrdinové vrhnou na Disney+ za pár týdnů, podívejte se na nové plakáty postav série Marvel Studios.

Ale předtím, pokud jste ještě neviděli nový trailer k seriálu – nebo si jej chcete jen ještě jednou užít – tady je dole …

V návaznosti na úspěch prvního vpádu Marvel Studio do televize s WandaVision bude seriál vyprávěn během šesti epizod a bude následovat Sama Wilsona aka Falcona (Anthony Mackie) a Buckyho Barnes aka The Winter Soldier – Zimní voják (Sebastian Stan) . Dvojice, která se spojila v posledních chvílích snímku Avengers: Endgame, se spojila v globálním dobrodružství, které prověří jejich schopnosti – a jejich trpělivost.

Postavové plakáty ukazují Mackieho jako Falcona, Stana jako Zimního vojáka, spolu s navrátilci MCU Danielem Brühlem jako Zemem a Emily Van Campovou jako Sharon Carterovou …

The Falcon

Pamatujete si úplně celý příběh za postavami? Marvel Studios vás na to upozorní (legračně) tím, že 5. března 2021 vyšly epizody v seriálu Legends. Falcon a Winter Soldier, epizody Zemo a Sharon Carter začnou o něco později 12. března 2021. Podívejte se na úryvek z epizod v upoutávce níže …Přihlaste se zdarma k odběru novinek a pošlu Vám ukázku mé knihy. Získáte také slevy v knihkupectvích, tipy na čtení a mnoho dalšího.Režisérem filmu je Kari Skogland (Příběh služebné). A dále hrají Wyatt Russell (Overlord), Desmond Chiam (The Shannara Chronicles), Miki Ishikawa (The Terror) a Erin Kellyman (Vychování vlky).

Hvězdné obsazení rozhodně nahrává tomuto novému seriálu dostat se do příčky nejlepších seriálů za rok 2021. Určitě tedy nalaďte za dva dny Disney+ a sledujte také.

The Falcon and the Winter Soldier bude mít premiéru 19. března 2021 na Disney+.

Pokud jste dočetli až sem tak si určitě přečtěte více z mého Blogu.

A určitě nezapomeňte navštívit náš e-shop tady.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *