The Boys 3. série: datum vydání, obsazení, příběh a vše co víme

Chlapci jsou zpět ve městě kvůli tomu, co slibuje, že bude třetí sezónou bohatou na vše, co fanoušci milovali během prvních dvou let: Superhrdinové, sex a několik litrů krve.

To však není vše, na co se v třetí sérii The Boys těšíme. Série superhrdinů Amazon se bude vznášet výš než kdykoli předtím, budou představeny nové tváře a někteří hráči s bitovými částmi budou mít pravidelné štamgasty. Tato intrika se dokonce rozšířila do příběhu. Níže budeme mít několik exkluzivních citací o tom, co by mohlo přijít dále, a také pohled do nádherně oblouku NSFW, který byl upraven z comcis.

To vše a ještě více najdete v našem průvodci sezónou The Boys. Nejprve: spekulujme o nadcházejícím datu vydání, když začalo natáčení.

Natáčení 3. série The Boys již začalo

Datum vydání sezóny 3 pro The Boys ještě nebylo oznámeno. Ale to neznamená, že nemáme tušení, kdy přistane. .

Je to proto, že 3. série Boys začala natáčet. Tvůrce Eric Kripke a hvězda Karl Urban sdíleli své fotografie na cestě k natáčení v Torontu v únoru.

Co to všechno znamená pro datum vydání sezóny 3 The Boys? Vezmeme-li v úvahu předchozí plány natáčení minulých sezón a to, jak se vyrovnaly skutečným datům vysílání, pomůže nám to vypracovat (snad) poměrně přesné okno vydání.

1. série The Boys se začala natáčet v květnu 2018 a skončila v říjnu 2018, nakonec byla vysílána v červenci 2019 – s odstupem devíti měsíců. Sezóna 2 Boys se mezitím natáčela od července 2019 do listopadu 2019 a streamovala se na Amazon Prime v září 2020 – o 10 měsíců později.

Pokud natáčení proběhne hladce, mohlo by to znamenat, že datum vydání sezóny 3 The Boys přistane koncem roku 2021. Pokud však sledujeme podobný vzorec jako v předchozích sezónách, očekávejte, že dorazí v prvních měsících roku 2022, jen aby každému trochu více kroutit místnosti. Pokud ovšem nedají celé obsazení a štáb na Sloučeninu V, je to tak.

Obsazení v 3. sérii The Boys – kdo je nový, kdo zůstane a kdo odchází?

Konec sezóny 2 Boys znamená, že obsazení sezóny 3 Boys bylo otřeseno. Zatím žádné oficiální zprávy o tom, kdo se vrací, ačkoli po tom, co se stalo, můžeme určitě udělat poučný odhad.

Řezník (Karl Urban), Hughie (Jack Quaid), Frenchie (Tomer Capon), mateřské mléko (Laz Alonso) a Kimiko (Karen Fukuhara) by měli být zpět.

Na straně Supe jsou Homelander (Antony Starr), Maeve (Dominique McElligott), Starlight (Erin Moriarty), A-Train (Jessie Usher) a Black Noir (Nathan Mitchell), kteří tvoří Sedm. The Deep (Chace Crawford) se bude pravděpodobně také držet. Očekávejte, že generální ředitel společnosti Vought Stan Edgar (Giancarlo Esposito) se zúčastní několika vystoupení, pokud to hercův plán dovolí.

Kromě toho je největším jménem kongresmanka Claudie Doumitové Victoria Neuman. Poté, co bylo odhaleno, že stojí za útoky explodujícími na hlavu, je jasné, že se na ni bude hlavní zaměření třetí sezóny. Podle Deadline byla spolu s Colby Minifie (Vought PR Ashley) povýšena na pravidelné štamgasty.

Když už mluvíme o explozích hlavy, unikněte pacientce Sage Grove Cindy je nyní na útěku a „stejně nebezpečná jako dřív“. Je pravděpodobné, že bude mít účast v sezóně 3 The Boys.

Jeden potvrzený nový přírůstek do obsazení je Soldier Boy, Supe, který je v podstatě zkrouceným pojetím Captain America. Hraje ho hvězda Supernatural Jensen Ackles. Eric Kripke popisuje postavu jako „úplně prvního superhrdinu, který do role přinese tolik humoru, patosu a nebezpečí.“ Kripke také řekl TV Guide, že Soldier Boy má překvapivé spojení se Stormfront. Komiks také uvádí, že Ackles sdílel obrázek svého nového účesu, zdánlivě během karantény pro natáčení filmu The Boys – pokud se jedná o show, jde o stylovou změnu pro Soldier Boy, který má v komiksu kratší vlasy a je hladce oholený.

Termín také uvádí, že se Katia Winter připojila k sezóně 3, a ačkoli její role nebyla oficiálně potvrzena, naznačují, že by mohla hrát ruskou gangsterku Little Ninu, která v komiksu pracuje s Vought.

Dalším, kdo se chce Kripke seřadit, ale dohodu ještě nezapečetil, je kolega Supernatural alum (a základ The Walking Dead) Jeffrey Dean Morgan.

Během kulatého stolu, na kterém byl GamesRadar + přítomen, Kripke řekl: „Z mnoha věcí, které COVID v tomto světě šíří, může být jedním z portrétů Jeffrey Dean Morgan nebo Jeffrey Dean Morgan. Pokud je však karanténa odstraněna a několik věcí nám zlomí cestu? Pak ano, pokusíme se na to přijít. “

Mezi ty, kteří se možná nevrátí, patří Stormfront (Aya Cash) a Becca (Shantel VanSanten), kteří oba zahynuli ve finále sezóny 2. Přehlídka se samozřejmě nestyděla, jak přivést zpět mrtvé postavy jinými prostředky – například doppelgangerem, který se změnil na Madelyn Stilwell od Elizabeth Shue. Zatím tedy nevylučujte nějakou formu zpětného záběru nebo klonování shenanigans. Kripke zdánlivě potvrdila, že Stormfront není mrtvý, takže sledujte tento prostor – ačkoli sama Cash řekla, že neví, jestli se vrátí, v současné době nenatáčí a že její smlouva byla jen na jeden rok.Přihlaste se zdarma k odběru novinek a pošlu Vám ukázku mé knihy. Získáte také slevy v knihkupectvích, tipy na čtení a mnoho dalšího.Kdy můžeme očekávat trailer 3. série The Boys?

Opět budeme muset jít do předchozích let, abychom si u tohoto detailu uklidili podrobnosti, protože nebudou k dispozici žádné tvrdé a rychlé informace o sezóně 3 The Boys – alespoň pokud jde o záběry.

Přívěs druhé sezóny Boys debutoval překvapivě brzy v prosinci 2019, asi šest týdnů po dokončení natáčení. Batman ukázal, že můžete sestřihnout značný trailer, i když jste nenatočili všechno, takže stále existuje naděje, že první záblesk sezóny 3 The Boys přijde v polovině až do konce roku 2021.

Příběh 3. série bude pravděpodobně ještě divočejší

Finále sezóny 2 Boys má velké důsledky pro postupující show. V neposlední řadě celé sezóny 3, která se musí vypořádat s postavami, které jdou každý svou cestou, vytvářejí se nové aliance – a některé vůbec nepřežily.

Můžeme očekávat velké soustředění na Victoria Neuman. Tajná politička ze Supe vyfukuje mozky a v rukávu má určitě nějaký ďábelský plán.

Řezník by také mohl být v zorném poli Vought a reformované Sedmičky poté, co se vrátil ke svému slovu a udržel Ryana mimo spáry Stana Edgara. To a představení prvního Supe, Soldier Boy, by mohlo znamenat, že je odhaleno i více původu společnosti.

Užitečně jsme také tlačili herce Victoria Neuman Claudii Doumit a herce Black Noir Nathana Mitchella na to, co můžeme očekávat od jejich postav ve třetí sezóně – což by mělo sloužit jako pěkný předkrm, dokud nenajdeme konkrétnější aspekty sezóny 3 The Boys příběh.

“Jsem nadšený, že vidím, co se stane s Hughie a ní.” Jsem nadšený, že o ní zjistím více. Jsem nadšený, že se opravdu zabývám tím, co je jejím příběhem a jak se dostala tam, kde je. Také jsem velmi nadšená, že vidím, jak jí šukají nějaké sračky, vyhodí nějaké hlavy, “řekla Doumit o tom, co doufá, že uvidí od Neumana ve třetí sezóně.

Pokud jde o Black Noir? Má potenciál se posrat do prdele velmi odlišným a děsivějším způsobem. K možným změnám sedmičky v sezóně 3 Mitchell řekl: „On a Maeve si spolu nevycházejí! To je docela evidentní. Je to tak zajímavé, protože máte toto vynucené spojenectví mezi lidmi. Homelander nedůvěřuje Maeve, nedůvěřuje Starlight. Noir právě bojoval se Starlightem, Maevovi rozhodně nevěří. A-Train se právě vrhl zpět, má toto neklidné spojenectví se Starlight, takže teď jsou zběsilí. “

“Všichni jsou zkříženi, je to jako tento dům, který je rozdělen v sobě, ale stále spolu.” Dynamika, která vyjde ze sezóny 3, má spoustu zajímavých spodních proudů. “

Příběh Boys se nikdy nevyhnul skutečným událostem. Víte, co v současné době dominuje – a Eric Kripke si je jistý, že COVID-19 ovlivní některé příběhy, které on a jeho autorský tým vyprávějí vpřed.

Během kulatého stolu Kripke škádlil: „Můžu říct, že sezóna tři, aniž bychom se konkrétně zabývali COVID – vedeme zde mnoho rozhovorů o vládní reakci na COVID zde ve státech. A myslím, že to uvidíte tak či onak metaforicky. “

Jednou z myšlenek, která se objevila v sezóně 3, je „Herogasm.“ Jak název napovídá, jedná se o oblouk vytrhnutý z komiksu, který zahrnuje, že se Supes navzájem zahřívají a zpocují.

V Reddit AMA Krikpe potvrdil, že chce tyto sexuální scény natočit pro jednu epizodu. Vypadá to, že se to děje, i když se sezóna 3 již formuje jako doozy, aniž by došlo k úniku dalších tělesných tekutin.

Pokud naznačují nedávné tweety Kripkeho, sezóna 3 bude dokonce obsahovat světovou premiéru Dawn of the Seven. Film Vought ve stylu Avengers byl „natočen“ během událostí sezóny 2 The Boys a hotový produkt jsme mohli vidět v budoucích epizodách. Herec Laz Alonso také škádlil, že v nadcházející sezóně se vylévá vážné množství krve.

Máme také jednu závěrečnou stopu. Slovo: Odplata. To je název premiéry sezóny 3 The Boys a je také odkazem na skupinu vytrženou ze stránek komiksů The Boys, která zahrnuje Soldier Boy a (najednou) Stormfront. Mohli bychom v sezóně 3 vidět více super-týmu?

Zdroj: gamesradar.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *