Nový plakát Mortal Kombat odhaluje zbraň hlavního hrdiny

Nový plakát Mortal Kombat plně odhalil zbraně a bojové vybavení Colea Younga a možná nabídl určité vodítka k jeho skutečné identitě. Mortal Kombat bude mít premiéru 16. dubna 2021.

Cole povede obsazení nového hraného filmu, přestože se ve videohrách nikdy neobjevil. Mortal Kombat také představí obsazení klasických bojovníků z historie franšízy, jako jsou Sub-Zero, Liu Kang, Sonya Blade, Scorpion, Raiden a Jax.

Od jeho prvního odhalení koluje mnoho teorií o tom, kdo Cole Young ve skutečnosti je. Někteří spekulovali, že je potomkem Scorpiona / Hanzo Hasashi, zatímco jiní věří, že je napojen na Sub-Zera. Dokonce se uhodlo, že Cole je tajně Johnny Cage před svou úspěšnou kariérou filmové hvězdy. Ať už má Cole ve skutečnosti vazby na některou z klasických postav Mortal Kombat, zdá se jasné, že jeho role ve filmu je komplikovanější, než byla odhalena. Mateřské znaménko na hrudi ho předurčilo k účasti na turnaji a musí existovat důvod, který přesahuje jeho výjimečné schopnosti bojového umění.

Nový plakát Mortal Kombat

Nový plakát k remaku Mortal Kombat poskytuje fanouškům první jasný pohled na Colea v jeho úplném bitevním úboru, doplněném o jeho podpisovou zbraň – tonfu s ostřím. Jeho výbavou je kombinéza s texturou, připomínající jak látkové obaly, tak bojové brnění. Několik snímků z přívěsu Mortal Kombat představovalo Colea s brněním / zábalem a tonfami. Ovšem všichni se buď pohybovali příliš rychle, nebo byli příliš daleko, abychom se dobře podívali. Ba dokonce potvrdili, že dotyčná postava byla ve skutečnosti Cole.

Mortal Kombat Remake
Nový plakát Mortal KombatPřihlaste se zdarma k odběru novinek a pošlu Vám ukázku mé knihy. Získáte také slevy v knihkupectvích, tipy na čtení a mnoho dalšího.Nyní, když se potvrdilo, že bojovníkem ovládajícím tonfu je skutečně Cole, přišlo na místo několik dalších podrobností. Cole je tím, kdo čelí Goro v přívěsu – což naznačuje, že se mu na turnaji daří celkem dobře. On pak bojuje proti Sub-Zerovi po boku Scorpiona. Plakát Mortal Kombat by také mohl nabídnout určité vodítka o Coleově připojení k turnaji. Ve hrách ovládají tonfy pouze Jax, Stryker a Tanya.

Tanya je jediná postava, která pravidelně používá správné tonfy. Ve hrách je Edeniankou – členkou humanoidní rasy z jiné dimenze. Edeniani jsou významnými hráči ve větším příběhu Mortal Kombat. Je zde šance, že by tam mohl mít Cole nějaké spojení, vzhledem k jeho zbraním, které si vybral. Jeho vzhled brnění a čepele tonfy také zvláštně připomíná tarkatanského válečníka Baraka, i když tato podobnost je pravděpodobně náhodná. A samozřejmě existuje vysoká pravděpodobnost, že Coleovy zbraně mají být jednoduše odlišné a že nemá žádné větší vazby na tradici franšízy. Jeho role v příběhu nebude zcela jasná, dokud Mortal Kombat nevyjde 16. dubna.

Pokud jste dočetli až sem tak si určitě přečtěte více z mého Blogu.

A určitě nezapomeňte navštívit náš e-shop tady.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *