Muž sdílel video, na kterém je zachycen Bigfoot

Videozáznam, na kterém je Bigfoot spatřen při procházce

Pro většinu lidí je Bigfoot mýtus, ale jeden muž věří, že viděl zvíře folklóru, a má videozáznam jako důkaz.

Myšlenka na obrovské chlupaté monstrum v horách stačí k tomu, aby většinu lidí vyděsila. Ve skutečnosti je spousta lidí docela šťastných, když věří, že Bigfoot nebo Sasquatch je jen legenda. Někteří se však aktivně pokoušejí podívat se na toto vzácné a pravděpodobně neexistující stvoření.

Jedním z těchto lidí je Mike Bodewitz, který sám sebe popisuje jako „Boha milujícího člena rodiny, který miluje Sasquatche, fotografii a přírodu“.

Pomocí TikToku Mike zdokumentoval své zkušenosti se Sasquatchem, a přestože to není nejjasnější záznam, některé lidi přesvědčily.

Mrkněte na video:

@mike_bodewitz

#Sasquatch #sasqautch #OregonSasquatch #bigfoot #bigfootisreal #Bigfoot #bigfootsightings #OneStepCloser

♬ original sound – Mike Bodewitz

Bodewitz vysvětlil, že se mu podařilo zachytit záběry zvířete, když „kráčel dolů v rokli do štětce“, poté řekl, že si všiml, „Sasquatch mě sleduje“. Doprovodné záběry ukazují tmavou skvrnu na stromech.Přihlaste se zdarma k odběru novinek a pošlu Vám ukázku mé knihy. Získáte také slevy v knihkupectvích, tipy na čtení a mnoho dalšího.Přirozeně by neidentifikovanou skvrnou na obrazovce mohlo být cokoli, ale Bodewitz rychle podává vysvětlení. TikToker vysvětluje, že i když to může vypadat jako „pařez“, tak je „příliš vysoký“, což je zdůrazněno skutečností, že ve stopáži kráčel z kopce. V tomto případě si Bodewitz dával pozor, aby se nedostal příliš blízko.

Mrkněte na pokračování:

@mike_bodewitz

As you can see it is clearly a video.#oregonsasquatch #sasqautch #bigfoot #bigfootisreal #OneStepCloser #bigfootsightings

♬ original sound – Mike Bodewitz

Není to poprvé, co Bodewitz tvrdil, že se se zvířetem setkal. Kromě toho nahrál několik videí, která ukazují možná pozorování tohoto záhadného stvoření.

Mnoho lidí rádo sleduje tato videa a některá mají přes 35 000 zhlédnutí. V komentářích k těmto videím je spousta podpůrných zpráv od spoluvěřících, kteří píší „úžasný a šťastný muž“ a chválí úsilí TikTokera. Ostatní lidi videa přirozeně méně přesvědčují a jeden komentátor na video odpověděl napsáním: „Ach, dobrý fejk. Nech toho.’

Záběry se zdají být neprůkazné ale nepochybně to více lidí povzbudí, aby tohoto tvora sledovali. Zejména ti, kteří chtějí věřit že existuje.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *