PŘÍBĚHY, KTERÉ BAVÍ

Jan Mikula - tak trochu spisovatel

VÍCE Z MÉ TVORBY:

POTOPA 2519

Píše se rok 2519 a celý svět postihla vlivem globálního oteplování velká potopa. Většina měst je pod vodou až na Prahu, která se sice zachránila, ale její obyvatelstvo zužují chamtivé korporace, které zotročují většinu populace v továrnách na humanoidy. Mladý taxikář Michael Jansen přichází na scénu v době, kdy se snaží přivydělat kredity nelegálními závody kluzáků, aby mohl se svými přáteli uprchnout za lepším životem do lidské kolonie na Mars. Neočekávaná příhoda ovšem způsobí jiný vývoj událostí než Michael plánoval.

POTOPA 2519: POSLEDNÍ NADĚJE

Druhý díl série Potopa 2519
s mladým hrdinou Michaelem Jansenem a jeho přáteli se dozvíme jakým způsobem využijí tajemný drahokam Lyngurium a zda se jemu i jeho přátelům podaří zvítězit v občanské válce, která opět zachvátila Evropu.

DETEKTIV Z HONOLULU

Krátká detektivní povídka o vraždě starosty hlavního města Havaje v cizím státě. Detektiv Joe Wang se vydává se svou parťačkou Jonesovou do města andělů Los Angeles vypátrat, kdo je zodpovědný za vraždu oblíbeného starosty Honolulu, který se právě zúčastnil mezinárodní mírové konference, na níž bylo hlavním programem jaderné odzbrojování států. Oba postupně zjišťují, že hledání pravdy je smrtelně nebezpečné.

POSLEDNÍ JEZEVČÍK

Válečné drama z první světové války o muži, který za 1. světové války dobrovolně narukoval k Francouzským vojskům. Po smrti svého jediného syna se vydává ve svých 55 letech na frontu, kde se spřátelí s loveckým psem Arturem. Společně se vydávají všanc do první linie, kde právě probíhá jedna z největších bitev v dějinách lidstva.

doporučení od čtenářů

"Četla jsem už hodně knih a musím říci, že Honzova tvorba patří k těm lepším. Přečetla jsem Potopu na jedno sezení. Velmi dobře se mi četla a dost jsem se u ní zasmála."
Petra Horáková
"Každý má rád něco jiného, já třeba vždy rád četl sci-fi, proto mi kniha Potopa 2519 padla ihned do oka. Děj mě lapil od první strany a nepustil až do konce. Pokud hledáte dobré čtení, tak je to kniha přesně pro Vás."
Daniel Veselka
 

 490 Kč  290 Kč

Zažijte dobrodružství ve světě budoucnosti

E-Book Potopa 2519 si můžete přečíst na všech zařízeních – na telefonu, elektronické čtečce knih, tabletu, či počítači. Po zakoupení obdržíte knihu jak ve formátu PDF tak i EPUB.